2 maja 2014

Eveline Płynne Szkło (#3)

Opis pruduktu:


Formuła oparta na kompleksie utwardzającym Super-Gloss Complex TM, tworzy na paznokciach trwałą i lśniącą warstwę, która chroni i przedłuża efekt manicure aż do 10 dni! Unikalna formuła przenika przez lakier kolorowy i tworzy na płytce paznokcia warstwę niesamowicie odporną na odpryski. Dodatkowo sprawia, że paznokcie są o wiele mocniejsze, nie rozdwajają się i nie żółkną. Doskonały lakier nawierzchniowy efekt wykończenia manicure jak z salonu! 
Lakier ten to kompletna klapa. Nie nadaje się do niczego.
Kiedy raz udało mi się zrobić tym lakierem cokolwiek, i wyglądało to normalnie...kiedy po trzech godzinach wiązałam glany, sznurówki miałam poodbijane. Ale dobra, zostawiłam to i poszłam na spacer. Lakier trzymał mi się dwa dni... to krócej, niż 3/4 moich lakierów bez żadnego Top Coatu. 
Wiem że zdania są podzielone i znowu jest to lakier który się kocha albo nienawidzi (tak jak 8w1). Tym razem należę do grupy, która nienawidzi. 
 Na świeży lakier tj. po ok. godzinie po pomalowaniu nie należy go nakładać. Po prostu nie ważne ile będziecie czekać, i tak ściągniecie lakier z paznokci. 

~KalaZdjęcie paznokci po pomalowaniu tym czymś wrzucę kiedy indziej, bo już i tak słyszę, że zmywacz to ja piję duszkiem. Więc zacznijmy:


Jeżeli nałożycie go na "wyschnięty" lakier ( w ich mniemaniu lakier schnie dobę) będziecie czekać jakieś 15 minut a i tak coś odpryśnie, zrobią się pęcherzyki powietrza pod nim. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz